niedziela, 29 października 2017

Spotkania autorskie za nami...

Miesiąc Bibliotek dobiega końca, a my wspominamy cykl spotkań autorskich z Gabrielą Kotas z Mysłowic. Tym razem poetka przywiozła nową książeczkę z opowiadaniami dla dzieci. Odbyło się 7 spotkań dla ośmiu klas 1-4 oraz trzy spotkania dla klas pierwszych w innej szkole.
W czasie spotkań dzieci mogły zakupić książeczki z autografem autorki oraz szydełkowe misie. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, a każde spotkanie kończyło się ogłoszeniem konkursu plastycznego.
Miłym akcentem było wręczenie nagród małym autorom ilustracji do najnowszej książeczki, byli to uczniowie klas IIIa oraz VIa, wszyscy wychowankowie pani Elżbiety Szumlas-Ciarka. Dzieci były niezwykle dumne, że ich ilustracje wygrały w konkursie i zostały zamieszczone w publikacji drukiem.
Najnowszą książkę pani Kotas z autografem dla czytelników otrzymała także biblioteka szkolna.
Dziękujemy :-)

7 komentarzy:

 1. Asiu Ty jesteś Gigant :) Po takim maratonie już zdążyłaś tak pięknie opracować zdjęcia i wpisy zrobić :) Ja po powrocie od razu złapałam za szydełko , bo sama wiesz - jak jest :) Piękne zdjęcia, piękne przeżycia, dla takich chwil jak ta, kiedy mogłam wręczyć ilustratorom książeczki warto się trudzić :) Buziaki i wielkie OGROMNE DZIĘKI

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia :) Wielkie brawa za pomysł i oczywiście dla Autorki książki za wspaniałe spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są takie spotkania, fajne sa takie przedsięwzięcia..dzieci uradowane, Gabrysia szczęsliwa,Wy sie spotkałyście i wszystko to super!!!Relacje widziałam i tu i u Gabrysi na blogu więc mam je pdowójnie:):):POzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popatrz, ilu ludziom dały one radość!
   Serdeczności :-)

   Usuń